Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery kopułkowe do zastosowań zewnętrznych

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery kopułkowe do zastosowań zewnętrznych


Kamery kopułkowe do zastosowań zewnętrznych
Z myślą o budowie niezawodnych systemów telewizji przemysłowej pracujących na zewnątrz budynków lub w trudnych warunkach środowiskowych, firma LC Security stworzyła kamerę kopułkową LC-SZ777, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Kamera przemysłowa LC-SZ777 oferuje dostęp do wielu ciekawych rozwiązań, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane jedynie dla profesjonalnych kamer IP.

W pierwszej kolejności należy wyróżnić profesjonalny przetwornik obrazu CCD Sony z chipsetem Effio-P, który zapewnia użytkownikowi dostęp do takich rozwiązań technologicznych, jak: adaptacyjna reprodukcja kolorów (ATR-EX), cyfrowa redukcja szumów (2D & 3D NR), cyfrowe zwiększanie czułości na oświetlenie (Sens-Up) oraz szeroki zakres dynamiki (True WDR). Ponadto zastosowana w kamerze matryca obrazotwórcza, gwarantuje wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz zapewnia czysty i szczegółowy obraz w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych.

Obsługa licznych technologii nie jest jedyną zaletą kamery kopułkowej LC-SZ777 LC Security. Kamera przemysłowa LC-SZ777 cechuje się także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Solidna, wandaloodporna osłona sprawia, że urządzenie może być instalowane w miejscach, w których często dochodzi do prób dewastacji mienia. Warto także wspomnieć o funkcji Dzień/Noc ze zintegrowanym oświetlaczem podczerwieni o zasięgu 30 m, która pozwala na prowadzenie efektywnego dozoru wideo przez całą dobę, nawet przy zerowej iluminacji świetlnej.
Unia Europejska