Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring wizyjny dużych budynków

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring wizyjny dużych budynków


Monitoring wizyjny dużych budynków
Kamera szybkoobrotowa LC-9036 to wysokiej jakości urządzenie CCTV, które pozwala na budowę skutecznych w działaniu systemów monitoringu wizyjnego dla dużych obiektów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom doskonale sprawdza się w systemach nadzoru wideo dla takich obiektów, jak: centra handlowe, magazyny, hale sportowe, itp. Ogromną zaletą użytkową kamery LC-9036 jest wysokiej klasy mechanizm PTZ, który oferuje m.in.: obrót w zakresie 360 stopni (Pan), pochylenie w zakresie 90 stopni (Tilt), 128 presetów, automatyczne śledzenie oraz funkcja maskowania obszarów prywatnych.

Kamera PTZ LC Security w wersji LC-9036 pracuje w oparciu o przetwornik obrazu typu CCD Sony, który generuje niezwykle czysty, wyraźny i pełen w detale obraz o rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych. Dzięki wysokiej szczegółowości oferowanego obrazu, kamera szybkoobrotowa LC-9036 nadaje się do zastosowania w miejscach, gdzie konieczne jest dokładne identyfikowanie obserwowanych osób. Kamera oferuje także 36-krotne zbliżenie optyczne. Kolejnym atutem omawianej kamery szybkoobrotowej jest możliwość pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu doskonale sprawdza się w instalacjach nadzoru wideo, w których konieczne jest prowadzenie obserwacji przez całą dobę. Jest to możliwe dzięki wbudowanej funkcji Dzień/Noc z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni.


Warto także wspomnieć o prawdziwej funkcji Dzień/Noc, która pozwala na prowadzenie obserwacji przez 24 godziny na dobę, niezależnie od tego czy jest ona prowadzona przy świetle dziennym, czy nocnym.
Unia Europejska