Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera do monitoringu zewnętrznego

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera do monitoringu zewnętrznego


Kamera do monitoringu zewnętrznego
Z myślą o wymagających użytkownikach oraz systemach nadzoru wideo pracujących w warunkach zewnętrznych, firma LC Security stworzyła kamerę zintegrowaną LC-1501 PREMIUM, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom, pozwala na budowę funkcjonalnych, skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów CCTV. Kamera zintegrowana LC-1501 PREMIUM została odpowiednio przystosowana do pracy w trybie całodobowym i w miejscach, gdzie kamery telewizji przemysłowej są narażone na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych.

Hermetycznie szczelna obudowa o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, skutecznie zabezpiecza elektronikę kamery LC-1501 PREMIUM przez czynnikami atmosferycznymi i aktami wandalizmu. Z kolei funkcja Dzień/Noc z wbudowanym promiennikiem podczerwieni o zasięgu do 40 metrów, pozwala na skuteczne prowadzenie obserwacji przez 24 godziny na dobę, niezależnie od poziomu oświetlenia na obserwowanej scenie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zastosowany w kamerze przetwornik CCD Sony, która generuje niezwykle ostry, wyraźny i pełen detali obraz w rozdzielczości poziomej 600 linii telewizyjnych. Dzięki możliwości wygenerowania szczegółowego obrazu, kamera zintegrowana LC-1501 PREMIUM LC Security bardzo dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest bezbłędne rozpoznawanie obserwowanych osób i przedmiotów. Na uwagę zasługują także inne właściwości użytkowe kamery CCTV LC-1501 PREMIUM, takie jak: jasny obiektyw zmienno-ogniskowy 2,8-12 mm, wandaloodporny uchwyt do montażu, wszechstronność montażu (3-WAY-AXIS) oraz rozszerzony okres gwarancyjny.
Unia Europejska