Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring firmy

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring firmy


Monitoring firmy
Monitoring firmy jest jednym z podstawowych systemów zabezpieczeń dla każdego przedsiębiorstwa. Jako, że instalacje nadzoru wideo tego typu bardzo często czuwają nad bezpieczeństwem wielu osób oraz niejednokrotnie zabezpieczają wartościowe mienie, należy stosować w nich wysokiej jakości urządzenia dozorowe.

Jedną z ciekawszych propozycji rynku na monitoring firmy jest gotowy zestaw CCTV składający się z profesjonalnego rejestratora cyfrowego LC-8008 z dodatkowym dyskiem 500 GB oraz ośmiu kamer kompaktowych Dzień/Noc LC-471 wraz z obiektywami 2,8-8 mm oraz wysokiej klasy obudowami zewnętrznymi (możliwość montażu kamer zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń). Proponowany zestaw monitoringu firmy składa się także z niezbędnych akcesoriów, potrzebnych do wykonania kompletnej instalacji CCTV.

Sercem gotowego zestawu monitoring firmy jest wysokiej klasy rejestrator cyfrowy LC-8008, charakteryzujący się podwyższoną funkcjonalnością oraz bardzo dobrą jakością zapisywanych materiałów wideo. Jego podstawową zaletą jest możliwość jednoczesnego zapisu obrazu z 8 kamer przemysłowych oraz dźwięku z 8 wejść audio. Rejestrator DVR LC-8008 pozwala na zapis wizji z maksymalną prędkością 200 kl./s (łącznie dla wszystkich kanałów wideo) dla rozdzielczości CIF 352x288 lub 100 kl./s dla rozdzielczości D1 704x576. Wbudowany moduł sieciowy Ethernet umożliwia podłączenie rejestratora do sieci komputerowej, co z kolei pozwala na zdalny monitoring przez sieć komputerową LAN i Internet oraz podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych.

Wchodzące w skład zestawu monitoring firmy kamery przemysłowe Dzień/Noc LC-471 to urządzenia, które doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność dokładnej identyfikacji obserwowanych osób i przedmiotów. Kamery CCTV LC-471 oferują bowiem czysty, ostry i bogaty w detale obraz w rozdzielczości 700 linii telewizyjnych. Na wyposażeniu omawianych kamer znajdziemy najwyższej klasy przetwornik 1/3” CCD z procesorem DSP EFFIO Sony, który nie tylko zapewnia prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny, ale także oferuje dostęp do licznych opcji dodatkowych, takich jak: detekcja ruchu, powiadamianie o alarmach, maski prywatności, szeroki zakres dynamiki WDR i wiele innych, które korzystnie wpływają na jakość pracy systemów telewizji przemysłowej.Unia Europejska