Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring IP szkoły, kamery sieciowe VGA

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP szkoły, kamery sieciowe VGA


Monitoring IP szkoły, kamery sieciowe VGA
W większości szkół publicznych i prywatnych obok zagrożeń fizycznych, pojawiają się liczne zagrożenia wynikające z patologicznych zachować samych uczniów. Jednym ze sposobów na walkę z tymi zagrożeniami są systemy monitoringu wizyjnego, których już sama obecność wywołuje u uczniów pewną powściągliwość w zachowaniu. Obecnie coraz więcej szkół decyduje się na budowę systemów telewizji przemysłowej, które bazują na kamerach sieciowych i rejestratorach NVR.

To właśnie między innymi z myślą o bezpieczeństwie uczniów firma LC Security, będąca jednym z liderów w branży wizyjnych systemów zabezpieczeń, wprowadziła do swojej oferty atrakcyjne cenowo kamery sieciowe VGA, które pozwalają na stworzenie kompletnego systemu monitoringu wizyjnego szkoły w technologii IP.

Obecnie w ofercie LC Security dostępne są trzy kamery sieciowe VGA: LC-350 – kamera stałopozycyjna IP do zastosowań wewnętrznych (obiektyw szerokokątny 3,6mm), LC-355 – kamera obrotowa IP do zastosowań wewnętrznych (obiektyw szerokokątny 3,6 mm), LC-359 – kamera zintegrowana IP do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych (obiektyw 6 mm).

Ogromną zaletą użytkową wszystkich modeli jest łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11 b/g, co ułatwia i przyspiesza montaż kamer nawet w trudno dostępnych miejscach. Obsługa mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone, umożliwia podgląd obrazu z kamer z dowolnego miejsca.

Wszystkie kamery IP VGA firmy LC Security oferują także czysty i szczegółowy obraz podczas pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, na co pozwala funkcja Dzień/Noc oraz wbudowany diodowy oświetlacz podczerwieni (możliwe prowadzenie obserwacji nawet w całkowitych ciemnościach). Pozostałe zalety: funkcja detekcji ruchu, obsługa wielu przeglądarek internetowych oraz wysyłanie zdjęć na e-mail i FTP.


Unia Europejska