Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring IP placu budowy

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP placu budowy


Monitoring IP placu budowy
Systemy telewizji przemysłowej IP coraz częściej i chętniej są wykorzystywane jako zabezpieczenie placów budowy. Dzięki możliwości zastosowania kamer megapikselowych i zdalnemu podglądowi obrazu niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, stanowią skuteczne narzędzie walki ze złodziejami i nieuczciwymi pracownikami.

Czym powinna charakteryzować się kamera megapikselowa do tego typu instalacji monitoringu wizyjnego? Przede wszystkim musi być odpowiednio przystosowana do pracy w środowisku zewnętrznym, a co za tym idzie być odporna na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki, takie jak kurz czy woda.

Funkcjonalnym rozwiązaniem w przystępnej cenie, które w pełni spełnia powyższe wytyczne, jest kamera megapikselowa LC-626 LC Security. Proponowane rozwiązanie posiada odporną na warunki pogodowe obudowę o klasie szczelności IP66 oraz wbudowany reflektor podczerwieni umożliwiający prowadzenie nadzoru wideo przez 24 godziny na dobę, nawet w całkowitej ciemności. Łatwą instalację kamery IP LC-626 nawet w trudno dostępnych miejscach, umożliwia łączność bezprzewodowa o zasięgu do 100 m. Dzięki możliwości wygenerowania bardzo szczegółowego obrazu w rozdzielczości do 2 Mpix, kamera sieciowa LC-626 zapewnia skuteczną wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.

Zdalny podgląd obrazu w dowolnym miejscu i momencie jest możliwy za sprawą obsługi urządzeń mobilnych typu Windows Mobile, Symbian i iPhone. Warto także wspomnieć, że kamera zintegrowana IP w wersji  LC-626 oferuje dodatkowo funkcję detekcji ruchu i maski prywatności.


Unia Europejska