Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP SNC-RX550P

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP SNC-RX550P


Kamery IP SNC-RX550P
IPELA SNC-RX550P firmy Sony to kamery szybkoobrotowe IP, w których doskonale połączono wysoką jakość wyświetlanego obrazu z nowoczesnymi technologiami i 26-krotnym zoomem optycznym. Prezentowana kamera IP została stworzona na potrzeby najbardziej wymagających systemów monitoringu IP.
 Jej funkcjonalna konstrukcja umożliwia swobodne i bezustanne obracanie się w pełnym zakresie 360 stopni oraz realizowanie pochylenia w zakresie do 90 stopni. Dzięki nowoczesnej funkcji Auto Flip kamera szybkoobrotowa IP SNC-RX550P rewelacyjnie sprawdza się w płynnym śledzeniu obiektów. Fundamentalnym elementem wewnętrznej konstrukcji kamery SNC-RX550P jest profesjonalny przetwornik obrazu 1/4” Exwave HAD CCD Sony, który nie tylko dostarcza obraz o wysokiej jakości ale także pozwala na skuteczną i stabilną pracę przy niskim oświetleniu. Dzięki wbudowanej funkcji dzień/noc i technologii Exwave kamera bardzo dobrze sprawdza się w całodobowym monitoringu wizyjnym IP. W zależności od natężenia światła padającego na światłoczułą część przetwornika obrazu, kamera pracuje w trybie kolorowym (dzień) lub monochromatycznym (noc). Kamera szybkoobrotowa IP SNC-RX550P oferuje podwójne strumieniowanie wideo JPEG i MPEG-4, dzięki czemu obraz podglądany lokalnie może mieć większą rozdzielczość niż ten transmitowany w sieci IP. Dodatkowo na pokładzie prezentowanego produktu znalazło się miejsce dla najnowocześniejszej i najbardziej wydajnej techniki kompresji H.264. Ze względu na niezwykle korzystne właściwości techniczne sieciowa kamera szybkoobrotowa IP SNC-RX550P z serii IPELA firmy Sony rewelacyjnie sprawdza się w systemach telewizji dozorowej IP dla takich obiektów jak: centra handlowe, hotele, lotniska, firmy, banki oraz obiekty użyteczności publicznej.

Inne cechy użytkowe, na które warto zwrócić uwagę:

  • Inteligentna analiza obrazu (technologia Sony DEPA)
  • Współpraca z zewnętrznymi reflektorami podczerwieni (możliwa praca w całkowitych ciemnościach)
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału fonicznego
  • Bogaty zestaw zaawansowanych funkcji alarmowych
  • Zaawansowane funkcje sieciowe (profesjonalny monitoring IP)
  • Dynamiczna Kontrola Prędkości
  • Zapobieganie fałszerstwom rejestrowanych klatek (Anti Tampering)
  • Stabilizator obrazu, zapobiega rozmyciu obiektów w statycznym monitoringu
  • Zaawansowane zabezpieczenia dostępu (wielopoziomowe hasła, definiowanie uprawnień)
  • Analogowe wyjście wideo typu BNC do przekazywania sygnału audio/video na analogowe urządzenia (np. monitor, rejestrator)Unia Europejska